marka truckline


wysoka jakość w dobrej cenie.

Truckline to marka handlowa obecna od 2004 roku na rynku części zamiennych do samochodów ciężarowych, naczep i autobusów. Znana jest w Polsce, Ukrainie, Czechach, Bułgarii, Rumunii, Białorusi oraz w innych krajach. Przez ponad 20 lat istnienia części sygnowane logiem Truckline zyskały popularność zarówno u właścicieli sklepów z częściami zamiennymi, jak i klientów ostatecznych. Opinie o Truckline można podsumować jednym zdaniem: wysoka jakość w dobrej cenie.

Swój sukces produkty marki Truckline w dużej mierze zawdzięczają zaawansowanemu procesowi kontroli jakości. Na straży jakości stoi profesjonalny serwis techniczny. Doświadczeni pracownicy dokładnie sprawdzają każdą, nawet najmniejszą cześć. Wysokie standardy przestrzegają również dystrybutorzy marki. Firmie współpracującej z dystrybutorami Truckline przydzielony zostaje opiekun handlowy, który doradza i monitoruje każdy etap współpracy. Opiekun jest również odpowiedzialny za politykę cenową i indywidualne zamówienia kontrahenta.

Nasze Standardy.

Produkty wysokiej klasy.

Znakiem towarowym Truckline opatrzone są produkty wysokiej jakości, w najlepszej cenie.
Dzięki profesjonalnemu serwisowi technicznemu, opartemu na doświadczonej kadrze, każdy produkt z logo Truckline przeznaczony do sprzedaży jest dokładnie sprawdzany, testowany i poddawany regulacji. Wszystkie produkty naszej marki są sprzedawane w charakterystycznych opakowaniach z logiem. W celu zabezpieczenia przed podróbkami każdy z naszych produktów jest oklejony hologramem.

To sprawdzanie oferowanych części przez wykwalifikowany serwis techniczny.
To podnoszenie kwalifikacji pracowników firmy poprzez regularne szkolenia.
To systematyczne podnoszenie poziomu zadowolenia klientów, poprzez spełnianie ich oczekiwań, co do oferowanych przez nas produktów.

Polityka jakości w naszej firmie.

Szybka i Fachowa Obsługa

U nas znajdziesz to, czego potrzebujesz – to oznacza nie tylko świetny asortyment, ale również pomoc w wyborze odpowiednich rozwiązań.