Truckline - części, które nie zawodzą...

Kontakt

Dystybutor marki Truckline:

POLSKA:

SKZ A.K. Kolman Sp.J.

ul. Fabryczna 4
32-500 Chrzanów
NIP: 628-214-68-28

Oddział SKZ A.K. Kolman Sp.J.w CHRZANOWIE
Magazyn Główny
ul.Kolonia Fabryczna 4
32-500 CHRZANÓW
Godziny pracy: 8:30-16:00 (pon.-pt.)

mapa

SKZ AK. Chrzanów Tel/fax 32 623 42 23

Marzena :

Marzena

+48 694 406 375

10597680

marzena@truckline.pl
Marcin :

Marcin

+48 882 086 294

2025940

marcin@truckline.pl
Przemek :

Przemek

+48 694 406 377

56745449

przemek@truckline.pl

Oddział SKZ A.K. Kolman Sp.J. w GLIWICACH
ul. Pszczyńska 306
44-100 Gliwice
Godziny pracy: 8:00 – 17:00 (pon.-pt.),
9:00 – 12:00 (sobota)

gliwice

SKZ Gliwice tel 32 232 84 29, 32 232 84 30, fax 32 232 84 28

Piotr :

Piotr

+48 519 541 360

5119316

piotr@truckline.pl
Tomek B. :

Tomek B.

+48 694 406 380

2203851

tomek@truckline.pl
Romek :

Romek

+48 694 406 381

8111936

roman.bojar@wp.pl

Oddział SKZ A.K. Kolman Sp.J. w KRAKOWIE
ul. Przewóz 34
30-716 Kraków
Godziny pracy: 8:00-16:00 (pon.-pt.)

krakow

SKZ Kraków; tel 12 659 00 58 / fax 12 653 07 43

Włodzimierz :

Włodzimierz

+48 694 406 382

5488613

wlodek@makrotech.pl
Grzegorz :

Grzegorz

+48 694 406 383

5706304

gregory@makrotech.pl
Tomek N. :

Tomek N.

+48 694 406 372

4438813
skype: tnowosad

tomek@makrotech.pl

SPRZEDAŻ ZAGRANICZNA:

Andrzej Rozmus :

Andrzej Rozmus

+48 694 406 385

4901588
ICQ 437-781-548
skype: sa-gan

andy@makrotech.pl

Rosja:

Julia Alichkina : Koordynator rynku rosyjskiego

Julia Alichkina

+48 668 016 461

Koordynator rynku rosyjskiego

jalichkina@gmail.com;
ICQ 251-312-090
skype: julia.skolyszewska

julia@truckline.pl
Andrzej Rozmus :

Andrzej Rozmus

+48 694 406 385

4901588
ICQ 437-781-548
skype: sa-gan

andy@makrotech.pl

Ukraina:

Tomek Nowosad : Koordynator rynku ukraińskiego

Tomek Nowosad

+48 694 406 372

Koordynator rynku ukraińskiego

skype: tnowosad

tomek@makrotech.pl
PNEUMOTRADE :

PNEUMOTRADE

044-206-05-46

http://pneumotrade.com.ua/

факс :  044-206-05-47

ул.Северо-Сырецкая , 49В

projekt i wykonanie: Strony www Kraków